پزشکان بدون مرز درمان
خانه / مجله خانواده / چندش‌های دنیای مجازی

چندش‌های دنیای مجازی

به گزارش ، می‌خواهیم از کسانی صحبت کنیم که در دنیای مجازی عجیب‌اند. شاید بتوان آنها را جزء دیوانگان این فضا نامید. این افراد از هیچ هنر خاصی بهره نبرده‌اند، فقط کمی چندش‌آورند؛ البته نه از نظر ظاهری بلکه به‌ خاطر کاری که انجام می‌دهند. در اصطلاح به کارشان «ترکیبی» می‌گویند یعنی این افراد مواد غذایی مختلف را که در باور آدمی هم نمی‌گنجد با یکدیگر ترکیب می‌کنند و آن را می‌خورند! به همین دلیل هم هست که بازدیدکنندگان زیادی دارند و اولین سوالی که در پیج این افراد خودنمایی می‌کند این است که «واقعا حالتان بهم نمی‌خورد؟» اما آنها واقعا با اشتیاق و بدون این که کوچک‌ترین اتفاقی برایشان رخ دهد این کار را می‌کنند.

جالب اینجاست که این افراد که تعدادشان هم انگشت‌شمار است با یکدیگر در ترکیب موادغذایی مختلف کَل‌کَل دارند. در واقع هر چه ترکیبشان حال بهم‌زن و غیر قابل باورتر باشد از فالوئرهای زیادتری هم برخوردار می‌شوند. وقتی وارد پیج این افراد می‌شوی واقعا باید دل دیدن ترکیب‌های عجیب و غریبشان را داشته باشید. مثلا یکی از این افراد که ۴۱۴هزار فالوئر دارد در یکی از فیلم‌های منتشرشده‌اش در اینستاگرام موادی چون تخم‌ مرغ خام، ماست، شیر و سس در طعم‌های مختلف را با یکدیگر مخلوط کرده و مانند آب خوردن، آن را می‌خورد. یا در فیلم دیگرش از موادی مثل کره، پنیر، خامه، زیتون، ماست و دوغ استفاده کرده است.

فرد دیگری نیز وجود دارد که به مراتب عجیب‌تر و مواد ترکیبی‌اش چندش‌آورتر است. او هر چه مواد غذایی که دم‌ دستش باشد را با هم ترکیب می‌کند و راحت‌تر از آن چه فکرش را بکنید، می‌خورد. مثلا در یکی از فیلم‌هایش کرفس، آب‌ گوجه، مایع‌ ظرفشویی، سس، تخم‌ مرغ، عرق‌ نعنا، ترشی، ادویه، نوشابه و سبزی‌ خوردن را با هم مخلوط کرده و خورده است.

طبیعتا چنین اقداماتی واکنش‌های سوالی و گهگاه منفی را به‌ دنبال خواهد داشت. مثلا اگر سری به پیج این افراد بزنید با واکنش‌هایی چون «یکی نیست جلو اینا رو بگیره»، «عقل ندارین راحتین»، «یه روزی با ترکیباتون میمیرین»، «آخه اینا رو چه‌ جوری می‌خورین»، «خوبه مریض نمی‌شین انقدر قَر و قاطی میخورین»، «دقیقا هدفتون از این کار را چیه؟» مواجه می‌شوید.

اما مسئله اینجاست که این افراد دلیل خاص یا منطقی برای کارشان ندارند. به همین دلیل این سوال پیش می‌آید که چرا این افراد دست به چنین کارهای وحشتناکی می‌زنند که ممکن است در آینده سلامتی‌شان را به‌ خطر بیندازد.»

منبع: آفتاب یزد

پزشکان اینفو

مطلب پیشنهادی

مرثیه ای برای سقوط انسان ها در آسمان

به گزارش ، صبح روز یکشنبه یک فروند هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج که حوالی ساعت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *